Συνεχίζοντας σε αυτό τον ιστότοπο αποδέχεστε τη χρήση των cookies όπως αυτή περιγράφεται στην πολιτική των cookies.

 για Νewsletter    

Εκτύπωση

Τα νέα μέλη των Νομικών Προσώπων του Δήμου

on .

dhmarxeio agias paraskevhs

Τα νέα μέλη που θα απαρτίζουν τα νομικά πρόσωπα του Δήμου Αγίας Παρασκευής με θητεία δύο ετών είναι τα εξής: 

ΠΑΟΔΑΠ – Πολιτιστικός και Αθλητικός Οργανισμός Δήμου Αγίας Παρασκευής

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: 1.Παπασπύρος Σπυρίδωνας (Πρόεδρος) 2.Γουργούλης Κωνσταντίνος (Αντιπρόεδρος) 3.Δάβαρη Ελένη 4.Καψοκεφάλου Ευπρέπεια 5.Δερματάς Ιωάννης 6.Βλαχογιάννη Μαρία 7.Κωβαίος Γεώργιος 8.Γουργούλης Ιωάννης 9.Κοντοπούλου Μαρία 10.Παπασταθόπουλος Λεωνίδας 11.Νικολακοπούλου Βασιλική 12.Διακογιάννης Πέτρος 13.Δάρρας Γεώργιος 14.Μάλαμας Αλέξανδρος 15.Κανιώρης Νικόλαος (εκπρόσωπος εργαζομένων)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: 1.Κάρμαλης Βασίλειος 2.Βρατσίδα Ευτέρπη 3.Αθανασόπουλος Θεόδωρος 4.Μπουρλιάσκος Θεόδωρος 5.Νάτσικας Αντώνιος 6.Σκοτίδα Αγγελική 7.Μακρυαλέας Γεώργιος 8.Κουβόπουλος Ιωάννης 9.Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος 10.Παπακώστας Μάριος 11.Δημητρίου Δημήτριος 12.Μπακόλας Ηλίας 13.Θανόπουλος Αθανάσιος 14.Λούμπας Παναγιώτης 15.Παρασκευόπουλος Παρασκευάς (εκπρόσωπος εργαζομένων)

Δημοτική Βιβλιοθήκη – Μουσείο Αλέκος Κοντόπουλος

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: 1.Παναγόπουλος Νικόλαος (Πρόεδρος) 2.Δερματάς Ιωάννης (Αντιπρόεδρος) 3.Κοντοπούλου Αθηνά 4.Γκόρου Πολυξένη 5.Κόλλιας Δημοσθένης –Γαβριήλ 6.Ακαού Διονυσία 7.Κουρή –Τσατμά Ιωάννα 8.Παναγάκος Παναγιώτης 9.Βλάση Ελευθερία 10.Πεζίρη Βασιλική 11.Κύρτσης Ορέστης 12.Παπαδόπουλος Κώστας 13.Κριτσωτάκης Στέλιος 14.Παγκαλιά Ελένη 15.Ορφανός Γεώργιος (εκπρόσωπος εργαζομένων)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: 1.Ιωαννίδου Σοφία2.Μπαλάσκας Αθανάσιος 3.Γιαννάκη Αλεξάνδρα 4.Κωστελέτου Νικολίνα 5.Κανόνης Παναγιώτης 6.Ρώσση Λεονάρδο 7.Οικονόμου Σοφία 8.Κυριαζή Σταυρούλα –Βαλίνα 9.Κουζηγιάννη Βασιλική 10.Αλαφάκη Σταυρούλα 11.Βιδάλη Αικατερίνη 12.Καρυώτη Όλγα 13.Καραμάνη Δέσποινα14.Κούτσιας Νικόλαος 15.Κομίνη Αικατερίνη (εκπρόσωπος εργαζομένων)

ΠΑΙΣΔΑΠ – Παιδικοί Σταθμοί Δήμου Αγίας Παρασκευής

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: 1.Αντωνοπούλου –Πανάγου Ηλέκτρα (Πρόεδρος) 2.Παναγιωτοπούλου Φανή (Αντιπρόεδρος) 3.Καψοκεφάλου Ευπρέπεια 4.Λέκκας Διονύσιος 5.Καραμολέγκου Μαργαρίτα 6.Νεκταρίδης Γεώργιος 7.Αρβανιτάκης Ιωάννης 8.Γρηγοριάδης Μιχαήλ 9.Ζέρβας Αγαπητός 10.Σόβολος Νικόλαος 11.Κωστόπουλος Τιμολέων 12.Γάκη Άννα 13.Καρασταμάτη Μαρία 14.Χατζηαναγνώστου Κωνσταντίνος (εκπρόσωπος εργαζομένων) 15.Νικολούλια Θεανώ (εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ: 1.Ευαγγελάτος Δημήτριος 2.Στάμου Ισμήνη 3.Αλαμανή Ελένη 4.Βοζίκης Γεώργιος 5.Ηλιάδου Βάνα 6.Γραικούση Μαρία –Χριστίνα7.Σκοτίδα Αγγελική 8.Κανάνης Παναγιώτης 9.Σκόνδρα Παναγιώτα 10.Μανουσάκης Χαρίδημος 11.Γιαννακάκος Χρήστος 12.Σιούλα Λαμπρινή 13.Αξιώτης Μάριος 14.Αυδούση Αικατερίνη 15.Ζαφειράκη Μυρσίνη